Sanal kart sistemi ve ön ödemeli sistem olarak bilinen Paykwik , tüm Dünyada geçerlidir. Türkiye’de de kullanımı ve satışı yapılmakta olan Paykwik , en güvenilir ödeme opsiyonları arasındadır. İşte Paykwik ve Paykwik ile yapılan işlemler hakkında detaylı bilgiler:

Online platformlarda geçerli olan ve sıkça kullanılan ön ödemeli sanal kart, kişiye güvenilir bir ödeme seçeneği sunar. Kişilerin ödeme esnasında hiçbir şekilde bilgileri kullanılmaz. Paykwik Türkiye ve diğer tüm Dünyada geçerliliği olan bir karttır ve para gönderme, para yatırma, para alma gibi işlemler yapılabilir. Tek kullanımlık bir fonksiyona sahip olan sanal kartta, iz bırakmadan istenilen platformlarda alışverişler yapılabilir.

Paykwik , visa sistem alt yapısı ve kredi kartı usulüne uygun olarak kullanılır. Euro biriminde satışa sunulan kartların 14 hanelik ve tek kullanımlık kodları vardır. Online sistemler üzerinden ve internet sitelerinden kolayca sipariş verilebilen Paykwik kartlar, genellikle 10 Euro ile 5.000 Euro arasında değişen fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. Kullanıcılar ihtiyacına yönelik olan kartı satın alabilir. Detaylı bilgiler için Paykwik satışı yapan İnternet siteleri ile irtibata geçilebilir. Paykwik , günün her saatinde kullanılabilir ve kullanıcılar bakiyelerini istedikleri zaman kontrol edebilirler.

Paykwik ve Yapılan İşlemler

Paykwik kart ile alışverişin dışında para gönderme, para yatırma gibi işlemler de rahatlıkla yapılabilir. Bazı online siteler üzerinden sanal kartlar nakit paraya dönüştürülebilir. Kart bozdurma işlemlerinin de yapılabildiği Paykwik , birçok platformda kullanılabilir. Sosyal medya uygulamaları ve oyun içi uygulamalarda satın alma işlemleri yapılabilir. Yine para yatırma işlemleri de yapılabilir ve bu işlemlerde Paykwik’nın üzerinde bulunan kart numaraları kullanılır. Ödeme işlemlerinde normal kredi kartı kullanır gibi kartın üzerinde bulunan bilgiler girilir ve son kullanım tarihi ile kart şifresi boşluklara yazılır. Para birimi Euro olarak seçilir ve ödeme ya da yatırma işlemleri gerçekleştirilir.

Tek kullanımlık ön ödeme sistemine sahip olan Paykwik’lar kişilerin ihtiyacına yönelik farklı fiyatlar üzerinden kullanıcılara sunulmaktadır. 10 Euro, 20 Euro, 500 Euro ve 1000 Euro gibi seçeneklerden kullanıcılar istediğini seçebilir. Ön ödemeli sanal kartın fiyatları günlük ve güncel kurlar baz alınarak ayarlanmaktadır ve bu anlamda fiyatlar sürekli değişmektedir.. Paykwik Türkiye ve Avrupa’nın en çok tercih edilen ön ödemeli kartlarından birisidir ve işlemler kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanılan Paykasa ile online platformlarda bilgilerinizi vermeden işlemlerinizi gerçekleştirebilir, basit bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir