Paykwik Nerelerde Kullanılır

Epin şeklinde teslim edilen ve kullanması oldukça kolay olan paykwik, yurt içinde ve yurt dışında bir çok oyun firmasında , e-ticaret sektöründe, iletişim ve yazılım platformlarında ve bir çok sitenin bakiye yükleme sistemlerinde tercih edilmektedir. Ödeme almak için paykwik tercih eden satıcılara çok ciddi anlamda kolaylık ve hızlı işlem olanakları tanınmaktadır. Paykwik ile ödeme yapan bir kullanıcı ödemesini hiçbir bankaya bağlı kalmaksızın saniyeler içerisinde Paykwik alt yapısında gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede satıcı ile müşteri arasında ki bağlantı tamamen paykwik alt yapısı üzerinden gerçekleşmektedir. Üstün güvenlik teknolojileri sayesinde paykwik epin kodları her işlemde müşteriye özel olarak üretilmektedir.

Paykwik kullanımı yaparken ödeme yapacağınız bir internet sitesinde ödeme seçenekleri arasında paykwik olup olmadığını doğrulamanız gerekmektedir. Eğer sitede bilgi bulamıyorsanız sitenin müşteri hizmetlerine danışarak bilgi alabilirsiniz. Paykwik ile ödeme kabul eden bazı platform ve oyunlar şu şekilde , skype, microsoft, steam,league of legends,metin2,kngiht online vb..

Paykwik satın alırken ödeme yapmanız gereken miktarı önceden belirleyip bu miktar doğrultusunda bir paykwik kodu seçmek olacaktır. Paykwik kodları tek kullanımlık olduğu için tek seferde kartın miktarı kadar ödemeyi yapmanız gerekmektedir. Paykwik sayesinde kredi kartı bilgilerinizi bir çok sitede paylaşmak yerine bu sanal kartlar sayesinde kullan at dediğimiz metod ile çok güvenli ödemeler yapabilirsiniz. İşlem sonrasında düşünmeniz gereken hiçbirşey yok, öde ve geç.

Paykwik Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim

Öncelikle paykwik bayilerinin resmi sayfada isimlerinin telefon numaralarının geçip geçmediğine bakmanız lazım. ”paykwik1.com” adresinden resmi satıcıların telefon ve internet sitesi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede whatsapp üzerinden iletişim kurabilir ve hızlıca Paykwik temin edebilirsiniz. Bu satıcılar dışında hiçbir yerden işlem yapılmamalıdır. Ödeme yapacağınız sayfada Paykwik ödeme seçeneği olup olmadığına mutlaka bakınız. Bu kodlar tek kullanımlık olduğu için satışından sonra geri iadesi mümkün değildir. Sadece bozdurma işlemi ile bir miktar komisyon farkıyla kodlarınızı tekrar bozdurup nakite çevirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir