Paykwik kartımız, kullanmış olduğunuz kredi kartına benzemekte ve 14 haneli numaraya sahiptir. Kendisine özgü güvenlik kodu ve son kullanma tarihi bulunan bir karttır. İnternet üzerinden yapılacak olan alışverişlerde güvenli işlem yapabilmek için Paykwik kartınızı kullanabilirsiniz. Kredi kartından farklı yönü ön ödeme sisteminin bulunmasıdır. İnternet üzerinden yapılacak alışveriş sitelerinde ve online oyun sitelerinde Paykwik güvenle kullanılabilmektedir. Özellikle online oyun siteleri para yatırma seçenekleri arasında Paykwik ön ödeme sistemini kullandıklarını ve üyelerinin güvenle para yatırma ve para çekme işlemlerinin yapabileceklerini belirtmektedirler.

Nerelerde Kullanılıyor?

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte alışveriş ve oyun hizmetleri veren internet sayfalarının büyük çoğunluğu sanal ödeme sistemlerini kullanmaya başlamışlardır. Paykwik nerelerde geçer? Paykwik hem alışveriş hem de online oyun sitelerinde geçmektedir. Sanal ödeme işlemlerinizi güvenli yapabilmeniz için Paykasa kartınızın limitini kendiniz belirleyerek kullanabilirsiniz. Paykasa ön ödemeli kartının en çok kullanıldığı alan online oyun sektörüdür. Online oyun sektöründe hizmet veren oyun siteleri kullanıcılarına güvenli ödeme sistemleri olarak gösterdiği ön ödeme kart sistemleri başında Paykwik gelmektedir.

Oyun sitesine üye olan bir oyun sever, siteye üye olduğunda Paykwik üyeliği oluşturarak sitemizde satışı yapılan 10 Euro ile 1000 Euro arasında değişen farklı limit seçenekli Paykwik kart sahibi olabilirsiniz. Özellikle online oyun sitelerine para aktarma ve oyun sitelerinden kendi hesaplarına para aktarma işlemlerinde Paykwik kartınızı güvenle aracı hesap olarak kullanabilirsiniz.

Online İşlemler

İnsanlar son yıllarda birçok ihtiyaçlarını online alışveriş siteleri üzerinden alışveriş yaparak karşılamaktadır. İnterneti bilinçli olarak kullanan çok sayıda kullanıcı hesap güvenlikleri açısından ön ödeme kart sistemlerini kullanmaktadırlar. Paykwik ise en iyi ön ödeme kartı olarak bilinmekte ve online sistemler tarafından güvenle kullanılabilmektedir. Özellikle online oyun siteleri üyelerine güvenli para yatırma sistemi olan Paykwik’yı kullanıyoruz diyerek yeni üyeler kazanmaya çalışmaktadırlar.

Online oyun sitesi üyeleri, oyun oynayabilmek için site hesaplarına para yatırmaları gerekir. Para yatırma işlemlerini yapabilmek için üyeler site para yatırma bölümünde işlem yapmak istediklerinde hesap türü olarak Paykwik seçeneğini seçerler. Paykwik sitemizden almış olduğunuz 14 haneli hesap numarası bu bölüme girilir ve oyun sitesine aktarılacak olan limit belirtildikten sonra onaylamak suretiyle para aktarma işlemi yapılmış olur. Aynı şekilde oyun sitelerinde birikmiş olan paralarınızı kendi hesabınıza aktarmak için öncelikle oyun sitesinden Paykwik kartınıza çekim yapabilirsiniz. Paykwik hesabınıza gelen çekimlerinizi kartınız ile çekebilir ya da kişisel hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir