Paykwik

Türkiye’de ve Avrupa’da yaygın olarak kullanılan bir diğer ön ödemeli sanal kart paykwik paykasadan sonra gelen ve paykasaya en çok benzeyen karttır. Paykwik sayesinde bir çok oyun sitesinde ve oyun içi ödemelerde kredi kartı bilgilerinizi kullanmanıza gerek kalmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Uluslararası ödemelerde bankasını kullanmak yerine bir çok kullanıcı ön ödemeli ve sanal kartları tercih etmektedir. Bu ihtiyaçtan dolayı paykwik bu açığı kapatmak amacıyla üretilmiş yüksek güvenlikli harf ve rakamlardan oluşan kod numaraları sayesinde ödeme işlemlerinizi yapmanıza olanak tanıyor.

Paykwik Nereden Satın Alınır ?

Paykwik satın alırken resmi bayiler tercih edilmelidir, güvenli paykwik ve paykasa satışı için canlı desteğimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Paykwik satışları hafta içi ve hafta sonu saat 09:00-24:00 arası kesintisiz olarak yapılmaktadır. Paykwik aynı zamanda bozdurabilir ve nakite çevirebileceğiniz bir ön ödemeli karttır. Paykwik almak için banka havalesi veya eft ile işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Paykwik fiyatları euro kuruna bağlı olmakla birlikte fiyatlar uygun komisyon oranları ile sunulmaktadır. Paykwik tercih sebeplerinden bir tanesi de budur. Paykwik fiyatları ve ucuz paykwik satın almak için hemen iletişime geçebilirsiniz. Paykwik son derece güvenli ve tercih edilen bir kart olmakla birlikte yaygın olmasından dolayı bir çok noktada kullanılabiliyor. Paykwik almak için whatsapp hattı üzerinden , sitedeki canlı destek ve skype adresinden iletişime geçiliyor. İşlem süresi ortalama 4 5 dakika kadar sürmekle beraber paykwik kodunuzu teslim alıp ödemelerinizi saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir