Paykwik satın almak için bilgiler;

Paykwik satışlarımızı internet üzerinden yapacağınız online ödemeler ile satın alabiliyorsunuz. Anlaşmalı bankalarımızdan yapacağınız Havale/EFT işlemleri ile çok hızlı bir şekilde paykwik satın alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize bağlanarak almak istediğiniz miktarı belirterek size uygun banka ödeme seçeneğini aldıktan sonra işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Paykwik alırken sizden özel bilgileriniz istenmez. Firmamız Türkiye Cumhuriyeti vergi yasalarına uygun şekilde vergilendirilmekte ve hesaplarımızın hepsi ticari hesaplardır. Avantajlı ve rakipsiz paykwik fiyatları sayesinde ön ödemeli kartınızı hemen teslim alabilirsiniz.

Paykwik nasıl kullanılır ?

Paykwik kullanmak satın almak kadar kolay ve hızlıdır. Ödemenizi yapıktan sonra müşteri temsilcimiz sizlere 14 haneden oluşan Paykwik kodunuzu verir. Almış olduğunuz Paykwik kodu ile ödeme yapmak istediğiniz siteye giderek ödeme yöntemleri arasından Paykwik seçeneğini tercih ederek kodunuzu buraya yazabilirsiniz ve kart miktarınızı seçtikten sonra kodunuzu yatırabilirsiniz. Yapmış olduğunuz işlem sonucunda ödeme anında işleme alınır ve bekleme olmaksızın işleminiz anında tamamlanır. Paykwik hızlı ve güvenli bir ödeme yöntemidir.

Hangi bankalar ile paykwik alabilirim ?

Paykwik almak için öncelikle istediğiniz her bankadan ödeme gönderebilirsiniz. Bunun için EFT ödeme yöntemi ile hafta içi 17:00’a kadar hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Ayrıca havale işlemi yaparak Paykwik satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Şuan için Akbank – Teb – Finansbank – Ziraat – İşbank – Yapıkredi – Kuveyttürk ile ödemelerinizi anında bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir