Paykwik Nerelerde Kullanılır ?

Öncelikle ön ödemeli kartlar sektöründe en çok tercih edilen sistemin paykwik olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda yaygın kullanım ağı sayesinde paykwik ile bir çok yerli yabancı sitede e-ticaret ödemelerinizi yaparken kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi kullanmanıza gerek kalmadan güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Paykwik sunmuş olduğu en büyük avantajlardan biride zaten budur yani güvenlik olmazsa olmazdır. Bilgisayar oyunlarında , skype veya bir çok iletişim patformu programlarında bakiye yüklemek için , microsoft googleplay gibi dijital mağazalarda ve günümüzde yüzlerce alışveriş sitesinde Paykwik ile ödeme yöntemini bulabilirsiniz.

Neden Paykwik?

Bilmediğiniz veya güvenemediğiniz yabancı bir sitede fiyatı çok uygun bir ürün ile karşılaştığınızda satın alma işlemini gerçekleştirmek için kredi kartı veya banka kartınızı kullanmanız gerekecektir. Bu noktada kart bilgilerinizin kopyalanması veya çalınması halinde maalesef maddi kayıplar yaşanabilir. Sanal kartlar ve Paykwik size tek kullanımlık olarak sunulmaktadır bu sayede harcama yapacağınız miktar kadar Paykwik satın alabilir ve tek bir kod ile ödemenizi yapabilirsiniz. Türkiye sınırları içerisinde ki resmi satıcılardan alacağınız Paykwik kodlarınızı yabancı sitelerde alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Ufak komisyonlar karşılığında satılan bu kartlara en avantajlı fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Günümüzde bir çok Paykwik bayisi bulunmaktadır.

Paykwik Kartları satın alındıktan sonra 1 yıl boyunca kullanım süresi bulunmaktadır. Aldığınız kodları anında kullanmak zorunda değil hediye olarak da verebilirsiniz. Tam anlamıyla kolaylık sağlayan paykwik sayesinde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Paykwik satın almak oldukça kolay bir işlemdir. Sizden özel bilgileriniz istenmez. Adınız soyadınız ve telefon numaranız yeterlidir. Gerekli görüldüğü durumlarda kimlik bilgilerinize başvurulabilir güvenlik birimleri buna kendileri karar vermektedir.  Paykwik alacağınız bayinin resmi sitede bayiler sayfasında yer aldığına emin olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir