Online ödemelerde kullanılabilen güvenli ,hızlı ve kolay bir kullanıma sahip Paykwik günümüzün ihtiyaçlarına uygun bir sistemdir.

Günümüz teknolojisinde online alışveriş büyük bir öneme sahiptir. İnternet kullanıcıları dükkan dükkan dolaşmak yerine artık alışverişlerini internetten online anlık olarak yapmayı tercih ediyorlar. İnternetten yapılan alışverişlerde bazen güvenlik sorunları vb. sorunlar çıkabiliyor. Buna karşı gün geçtikçe daha güvenli ve kullanımı kolay olan ödeme seçenekleri geliştiriliyor. Geliştirilen bu global ve kapsamlı  ödeme yöntemlerinden biri ise en güvenilir ödeme yöntemi olan Paykwik kart tır.

 

Paykwik kart ;  15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€, 100€, 200€ ve katları şeklinde oluşturulmuş elektronik para birimidir. Pin kodu yüksek güvenlik önlemleriyle şifrelenmiş ve kesinlikli kişisel bir bilgi içermeyen güvenilir  sanal bir üründür. Paykwik online alışveriş siteleri, oyunlar, mobil uygulamalar gibi daha birçok platformda sizlere hızlı, güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sunan bir ön ödeme şeklidir.

NEDEN PAYKWİK KART KULLANMALISINIZ ?

  • Paykwik Kart %100 güvenlidir ve şifrelenmiş pin kodları ile ödemenizi yaparsınız.
  • Kişisel veya finansal herhangi bir bilginizi içeren bir yapıya sahip değildir.
  • Yapısı gereği size hiç zorlanmadan tüm platformlarda kolay bir şekilde ödeme yapma imkanı sunar.
  • Soyut bir teknoloji olduğundan dolayı çaldırma veya düşürme riskiniz yoktur.
  • Bankalarda olan kesinti veya faiz sistemi bu ödeme yönteminde yoktur.

PAYKWİK DÖVİZ KURU ÜZERİNDEN İŞLEM GÖRDÜĞÜNDEN DOLAYI HER GEÇEN GÜN FİYATLARDA GÜNCELLEMEYE GİDİLMEKTEDİR. GÜNCEL FİYATLAR HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN ” PAYKWİK FİYATLARI ” SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ. EĞER SATIN ALMA İŞLEMLERİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ ” PAYKWİK SATIN AL ” BAŞLIKLI MAKALEMİZİ HEMEN OKUYABİLİRSİNİZ.

Cari döviz kurlarını Merkez Bankası web sitesinde takip edebilirsiniz. Müşterilerimize en iyi fiyatları sunmak bizim için çok önemlidir.

E devlet  Paykwik bozum Paykwik fiyatları Paykwik