Paykwik Avantajlı Dünyası Hakkında Bilgiler

Ön ödemeli kartlar sektörünün internet alışverişlerinde ki yeri günümüzde geçmiş yıllara oranla kat kat artmıştır. Bu sektörde internet alışverişleri hedeflenmekte ve kullanıcıları en güvenli şekilde ödemelerini gerçekleştirebilecekleri bir platform sunabilmektir. Paykwik kurulduğu günden itibaren en avantajlı komisyon oranları ile satışta ve yaygın kullanım ağı sayesinde çok fazla tercih sebebi olmaktadır. Paykwik satın alan müşterilerin bilgileri tamamen gizli kalırken ödemeler yapılırken sizden sadece kodunuz istenmektedir. Yapacağınız ödemeler anında sisteme yansırken işlemlerinizin tamamlanma süresi saniyeler içerisinde gerçekleşir. Ödemeleriniz yaparken kredi kartı veya farklı hiçbir bilgi vermeden rahatlıkla harcayabilirsiniz.

Paykwik satın alarak kullanım yapan müşteriler bu konuda son derece memnun ve faydalı olduğunu dile getirmektedirler. Piyasada bir çok ön ödemeli kart bulunuyor, fakat önemli olan bu kartların kullanım alanları , yaygın bir ağa sahip olmaları ve tanınmış bir firma olmaları çok önemli. Paykwik İngiltere merkezli ve köklü bir yapıya sahip olmasından dolayı Türkiye ve Avrupa’da yüzlerce noktada geçerlidir.

Satın alınan paykwik kodları aynı zamanda bozdurabilir, bu işlem için yapılması gereken adımlar çok kolaydır. Paykwik kodunuzu müşteri temsilcilerine ileterek güncel bozum kuru üzerinden ödemeleriniz anında banka hesabınıza havale yada eft yöntemi ile aktarılır. Paykwik kodlarını hediye kartı olarak da yakınlarınıza verebilirsiniz. Hediye almak için saatlerce günlerce düşünmenize gerek yok bir gift card süprizi hiç de fena olmaz.

Paykwik Hangi Zamanlar Alınabilir

Paykwik bayileri genellikle hafta içi ve hafta sonu hergün 09:00 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 24 saat hizmet veren firmalar bulunsa da genellikle gece 12 den sonra ulaşılması oldukça zordur. Paykwik günün her saati dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir ön ödemeli sanal karttır. Satın alma işlemleriniz dakikalar içerisinde geçekleşir ve ödemenizi yapmak için bir sürü bilgiye ihtiyaç duymazsınız. Özellikle hafta sonu kapalı mı soruları çok gelmektedir. Paykwik hafta sonu da rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Paykwik Geçen Siteler

Yüzlerce platformda , bilgisayar oyunlarında ve bir çok oyun mağazasında Paykwik kodlarınızı anında kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Steam , Microsoft , Skype , League of Legends, Metin 2, Knight Online gibi önde gelen ödeme platformları ve oyunlarda saniyeler içerisinde ödeme yapabilir yada oyun bakiyesi yükleyebilirsiniz. Üstelik tamamen güvenli ve ekstra masraf olmadan!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir