Paykwik Kart Ödeme Sistemini Tercih Edimesinin Nedenleri

Paykwik kart sizlere her zaman sanal alışverişleriniz için en güvenli bir işlem seçenekleri sunar. Alışveriş yaparken kişisel bilgilerinizi paylaşmaya Paykwik ile son verin. Sizlere ikinci ve üçüncü şahıslara bilgi vermeden dilediğinizce alışveriş imkanı sunar. Kart, içerisindeki bakiye bittikten sonra kullanıma kapanır. Bu sayede oluşabilecek güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır. Dakikalar içerisinde sahip olabileceğiniz bu ön ödemeli sanal kartın içerisinde kalan miktarı bozdurabilirsiniz. Sizden kart aidatı, faiz uygulaması gibi ek ücretler talep edilmez. İstediğiniz her an yurtiçi ya da yurtdışında online olarak kullanabilme imkanı sunar. Kullanım alanı oldukça geniştir ve her geçen gün daha da genişlemektedir. Güncel kur üzerinden satın alınan bir kart olduğu için kur fiyatlarını gözden geçirerek daha uygun fiyata satın alabilme imkanınız bulunmaktadır. Alışveriş sitelerinin yanı sıra online oyunlarda satın alma işlemleri için de kullanılması siz değerli kullanıcılarımızı oldukça memnun edecektir.

Sadece Paykwik Kartınızdaki Bakiyenizi Kullanırsınız

 

Paykwikkart bakiyesini sizin belirlediğiniz ön ödemeli sanal bir karttır. Bu nedenle sadece yatırdığınız miktarda alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca bu olası dolandırıcılık sorunlarına karşı bir önlemdir. Kredi kartı ile farkı burada ortaya çıkmaktadır. Kredi kartı kullanırken kart limitinizi hemen dolduruyor, hesapsızca alışveriş yapıyorsanız ve ay sonunda gelen kredi kartı borcunuzu ödemek istemiyorsanız Paykwik kart tam size göre. Kendi limitinin üzerine çıkma gibi bir şansı yoktur. Limiti kendinize göre belirleyip hem güvenli hem de hesaplı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kart limitiniz bittiğinde kartı kullanıma kapanır ve tekrar alışveriş yapmak için bize ulaşıp satın almanız gerekmektedir.

 

Paykwik Kart Kullananlar Aylık İşlem Ücreti Ödemez

Aylık işlem ücreti, hesap işletimi ücreti gibi problemler insanların alışveriş yapmasını engellemekte ve bütçelerine olumsuz düzeyde etkiler sunmaktadır. Paykwik ise aylık işlem ücreti almadan, kullanıcılarının bütçesini koruma altına almaktadır. Ekstra masraflarla karşılaşmadan, hesap işletim ve aylık işlem ücreti ödemeden alışveriş yapmak sistem sayesinde mümkün hale gelmiştir. Tüm bunların yanı sıra sistemin güvenilir bir halde olmasını sağlayan ön ödeme şekli, kartın eksi bakiyeye düşmesini engelliyor. Birçok platformda kabul edilmiş ödeme sistemi olması, birçok kişinin kart sistemi yerine paykwik kart kullanmasını sağlamıştır. Kartın ekstresi bulunmadığından ve üzerinde herhangi bir isim yazmadığından dolayı, kişisel bilgileri alışveriş siteleriyle paylaşmaya gerek kalmamaktadır. İnsanların rahat bir şekilde ödeme yapabilmesini sağlayan bu sistem, en güvenilir alışveriş yöntemi olarak bilinmektedir. Bu şekilde bilinmesinin sebebi ekstra ücret almaması, kişisel bilgi paylaşımını engellemesi, alışveriş sürecini uzatmamasıdır. Böylelikle insanlar alışveriş yaparken zaman kaybetmeden, hızlı bir şekilde alışverişlerini tamamlamaktadır. Ekstra ücret ödemeden alışveriş yapmanın keyfini yaşamak isteyenler, bu sistemi tercih ediyor.

Kişisel Bilgileriniz Paylaşılmaz

Paykwik kartın varoluş amacı sizleri güvende tutmaktır. Örnek vermek gerekirse birçok kullanıcı Paykwik kartı güvenli ve hesaplı olmasından dolayı tercih etmektedir. Çünkü kredi kartı ile alışverişleriniz ikinci ve üçüncü şahısların eline geçerse güvenlik sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi paylaşmak ve dolandırıcılık gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız Paykwik tam size göre bir kart. Kartı satın alacağınız site ile kişisel verilerinizi paylaşmak durumundasınız. Çünkü size özel bir kart olacağı için bilgilerinizi almak zorundayız. Ancak bilmeniz gerekir ki paylaştığınız tüm bilgiler şifrelenerek koruma altına alınır ve hiçbir şahsa verilmez. Bilgilerinizi almamızın tek sebebi, kartınızı güvenle alabilmeniz içindir. Sonuç olarak bilgi gizliliğinizi sağlayan, güvenli, risksiz ve hızlı bir alışveriş için bu kart’ı tercih edin.

7gün 24 Saat Canlı Destek Hizmeti

Uzun yıllardır sizlere hizmet vermekte olan firmamızın sizlere sunduğu diğer bir fırsatta 7/gün 24 saat canlı destek hizmeti vermesidir. Müşteri memnuniyetini esas almış temsilcilerimizden dilediğinizce bilgi alabilirsiniz. Satın alma işlemlerinizde yardım isteyebilir ve para bozdurma işleminizi müşteri temsilcimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizler sizlere iyi bir hizmet vermek için buradayız!